Zdeněk Šutera - Sedící dívka

Olej na kartonu, 100x53 cm. Signováno vpravo dole Šutera 71. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

92181. Sedící dívka
Dražba ukončena:19.03.2023 21:35:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč