Zdeněk Šutera - Sancho Panza jak ho známe

Olej na sololitu, 21x17 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

88344. Sancho Panza jak ho známe
Dražba ukončena:08.01.2023 20:17:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč