Zdeněk Šutera - Opuštěná hlava

Olej na sololitu, 60x44 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

111271. Opuštěná hlava
Dražba ukončena:04.02.2024 21:11:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč