Zdeněk Šutera - Noemova archa

Olej na sololitu, 30x34 cm. Nesignováno Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

88679. Noemova archa
Dražba ukončena:22.01.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč