Zdeněk Šutera - Listopad

Olej na překližce, 56x45 cm. Signováno vlevo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

77463. Listopad
Dražba ukončena:26.05.2022 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč