Zdeněk Šutera - Jidáš

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

93038. Jidáš
Dražba ukončena:26.04.2023 21:32:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč