Zdeněk Šutera - Hlava dívky

Olej na sololitu, 39x39 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

78853. Hlava dívky
Dražba ukončena:29.06.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč