Zdeněk Šutera - Don Quijote s věrným sluhou

Olej na sololitu, 24x24 cm. Signováno vlevo dole Šutera Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

98893. Don Quijote s věrným sluhou
Dražba ukončena:16.07.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč