Zdeněk Šutera - Dívka (Tichá dohoda)

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rok 1993. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

83868. Dívka (Tichá dohoda)
Dražba ukončena:28.09.2022 22:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč