Zdeněk Šutera - Biblický výjev

Olej na sololitu, 98x23 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rok 2008. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

83708. Biblický výjev
Dražba ukončena:28.09.2022 20:26:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč