Zdeněk Smetana - Brundibár hraje na basu

Nejdelší strana: 28 cm

Kombinovaná technika na ultrafánu, 24x18 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Pozn.: Rám a sklo mírně poškozeno.

o autorovi: 1925 - 2016
Narodil se v Praze. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy u prof. Kužela. Jeho celoživotní náplní se stal animovaný film, kde působil jako animátor i režisér.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

152459. Brundibár hraje na basu
Dražba ukončena:28.01.2026 21:50:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč