Litografie, 14x10 cm. Signováno dole uprostřed Zd. Sklenář. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 37 cm
o autorovi: 1910 - 1986
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč