Zdeněk Sklenář - Spojení s přírodou

Litografie, 22x14 cm. Signováno tužkou dole uprostřed s věnováním Sklenář 75. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

116637. Spojení s přírodou
Dražba ukončena:02.06.2024 21:00:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč