Zdeněk Sklenář

62808. Podzim

popis: Litografie, 16x11 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Sklenář. Volný list.

Pozn.: Na papíře drobné skvrnky.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč