Zdeněk Sklenář - Konvolut 8 grafických prací

Litografie, od 12x9 cm po 6x5 cm. 6x signováno Sklenář. Volné listy.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

127239. Konvolut 8 grafických prací
Dražba ukončena:27.10.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč