Zdeněk Sklenář - Kompozice

Litografie, 15x10 cm. Signováno dole uprostřed Sklenář. Rámováno, zaskleno.

Pozn: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

43002. Kompozice
Dražba ukončena:15.04.2020 21:43:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč