Zdeněk Sklenář - Kompozice

Nejdelší strana: 44 cm

Litografie, 15x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Sklenář 70. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

128203. Kompozice
Dražba ukončena:10.11.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč