Litografie, 44x31 cm. Signováno tužkou vpravo dole Sklenář 67. Pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1910 - 1986
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč