Zdeněk Sklenář - Agamemnón

Litografie, 15x10 cm. Signováno tužkou vpravo dole Zd. Sklenář. Volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

150757. Agamemnón
Dražba ukončena:07.12.2025 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč