Zdeněk Sigmund - Žně

Olej na kartonu, 62x85 cm. Signováno vpravo dole Sigmund 1957. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 107 cm

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

116511. Žně
Dražba ukončena:26.05.2024 21:36:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč