Zdeněk Sigmund - Džbán s rozkvetlou větví na židli

Olej na sololitu, 70x36 cm. Signováno vlevo nahoře Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

67254. Džbán s rozkvetlou větví na židli
Dražba ukončena:27.10.2021 23:13:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč