Zdeněk Sigmund - Zátiší s kaštany

Olej na plátně, 28x33 cm, signováno vlevo dole Sigmund, rám pasparta.

1924, Praha
Syn malíře Karla Jana Sigmunda. Maloval v Heřmanově Městci, který v Praze v lednu 1946 vystavoval se „Skupinou 5".

1812. Zátiší s kaštany
Dražba ukončena:28.01.2015 20:08:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč