Zdeněk Seydl - Soubor 6 grafických listů

Litografie, od 21x30 do 13x13 cm. Signováno tužkou a v tisku Seydl. Volné listy.

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

43019. Soubor 6 grafických listů
Dražba ukončena:15.04.2020 22:06:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč