Zdeněk Seydl - PF 1956

Lept, 9x17 cm. Signováno uprostřed tužkou Seydl. Pasparta, sklo.

Stav: Pasparta poškozena.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

74058. PF 1956
Dražba ukončena:27.02.2022 20:55:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč