Zdeněk Seydl - Kuk

Serigrafie, 18x19 cm. Signováno vlevo dole v tisku Seydl. Rám, sklo.

Stav: Papír v místě mírně poškozen.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

85751. Kuk
Dražba ukončena:16.11.2022 22:57:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč