Zdeněk Seydl - Kohout

Litografie, 20x20 cm. Signováno vpravo dole Seydl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

37223. Kohout
Dražba ukončena:13.11.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (13.11.2019 13:38:38) 3257
500 Kč 17.10.2019 12:05:41 831