Zdeněk Seydl - Klauni

Litografie, 31x47 cm. 7/100. Signováno dole uprostřed Seydl 1963. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

24295. Klauni
Dražba ukončena:14.11.2018 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč