Zdeněk Seydl - Fandango

Litografie, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Seydl. Volný list.

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

24516. Fandango
Dražba ukončena:15.11.2018 19:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč