Zdeněk Seydl - Exlibris

Litografie, 34x50 cm. 12/100. Signováno dole uprostřed Seydl. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

24549. Exlibris
Dražba ukončena:15.11.2018 19:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč