Litografie, 15,5x10 cm, signováno vpravo dole.
o autorovi: 1900-1940
Narodil se v Chotěboři. V malířství byl samoukem, vystudoval dějiny umění a archeologii. Byl ovlivněn francouzskou moderní malbou. Věnoval se propagační grafice. Dodnes se používají jeho návrhy na čokoládovou tyčinku KOFILA. Pro tuto čokoládovnu vytvořil i vlastní logo – modrá hvězda Orion. Tvořil ale i pro jiné firmy jako např. Baťa, Čedok, Káva Kulík.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.