Zdeněk Rumler - Stobreč

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vlevo dole Rumler 83. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1923 – 2012
Malíř. Výtvarně se vzdělával soukromě. Věnoval se grafice, kresbě a především krajinomalbě. Své náměty čerpal z krajiny Plzeňska a západních Čech, vycházel z realistického přístupu malířského vyjádření. Vystavoval se západočeskými výtvarníky, byl členem UVU plzeňské oblasti.

112336. Stobreč
Dražba ukončena:03.03.2024 20:17:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč