Zdeněk Přikryl

302735. Žena

popis: Keramika, Výška: 42 cm. Signováno Přikryl 72.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 19.12.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč