Zdeněk Přibyl - Tanečnice Flamenca

Dřevoryt, 29x23 cm, signováno vpravo dole Zdeněk Přibyl 49, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

9812. Tanečnice Flamenca
Dražba ukončena:26.04.2017 18:16:50
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč