Zdeněk Netopil - Souznění

Litografie, 42/80, 27x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Netopil 1986. Rám, pasparta.

o autorovi: 1948
Grafik, ilustrátor, tanečník. Studoval užitou grafiku na SUPŠ v Brně a propagační grafiku u E. Weidlicha na VŠUP v Praze. Pracoval ve Státním divadle v Brně jako reklamní malíř a současně jako mim v Divadle na Provázku. Ve své tvorbě se věnuje typografii, kaligrafii, knižní a časopisecké ilustraci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Zdeněk Netopil
69130. Souznění
Dražba ukončena:14.11.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč