Zdeněk Netopil - Pochod C.K.Vačkáře

Litografie, 49x38 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk Netopil 2003. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1948
Grafik, ilustrátor, tanečník. Studoval užitou grafiku na SUPŠ v Brně a propagační grafiku u E. Weidlicha na VŠUP v Praze. Pracoval ve Státním divadle v Brně jako reklamní malíř a současně jako mim v Divadle na Provázku. Ve své tvorbě se věnuje typografii, kaligrafii, knižní a časopisecké ilustraci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Zdeněk Netopil
44404. Pochod C.K.Vačkáře
Dražba ukončena:13.05.2020 19:49:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč