Zdeněk Nebeský - Bratislavský hrad

Olej na plátně nalepeném na lepence, 48x36 cm, signováno vlevo dole Nebeský, rám.

1907, Praha
Studoval soukromě u Fr. Hladíka a Al. Kalvody. Později také ve Vídni u prof. F. Fröhlicha. Věnoval se především krajinomalbě.

4321. Bratislavský hrad
Dražba ukončena:31.03.2016 22:10:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč