Zdeněk Nadýmáček - Punčošky

Olej na plátně, 47x31 cm. Signováno vlevo dole Carpin. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Zdeněk Nadýmáček
23561. Punčošky
Dražba ukončena:31.10.2018 19:27:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 31.10.2018 19:22:43 4160
1 000 Kč 31.10.2018 10:30:24 2655