Zdeněk Mézl

303706. Blbnem tudíž jsme

popis: Dřevoryt, 12x7cm. Signováno vpravo dole Zd. Mézl. Rám, sklo.

Pozn.:Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

dražba ukončena: 20.02.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 20.02.2020 20:07:52 6310
600 Kč 14.02.2020 14:43:24 6200