Olej na kartonu, 24x28 cm. Signováno vpravo nahoře Zdeněk Kremlička 39. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1893-1972
Narodil se v Praze. Byl bratrem Rudolfa Kremličky. Studoval na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, maloval portréty a zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.