Zdeněk Kindl - Obora na Vypichu

Olej na plátně, 110x82 cm. Signováno vpravo dole Kindl 86. Rámováno.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1952
Malíř, grafik, sochař. Věnuje se krajinomalbě a figurálním kompozicím. Je členem ČFVU, SČVU a NSPU.

vydraženo velký formát
108713. Obora na Vypichu
Dražba ukončena:07.01.2024 21:00:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč