Zdeněk Hudeček - I déšť má svůj půvab

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Hudeček 89. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1938
Malíř, grafik. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti. Působil jako výtvarník u Brněnských veletrhů a v propagaci Fatry Napajedla. Věnuje se malbě, kresbě, grafice, plakátu, návrhům prospektů, katalogů, značek. Začínal s realistickou malbou, koncem 70. let se jeho projev přiblížil fantasknímu umění.

116556. I déšť má svůj půvab
Dražba ukončena:02.06.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč