Olej na kartonu, 37x43 cm. Signováno vpravo dole Z. Götz. Rámováno.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1955
Studoval AVU u prof. Paderlíka. Maluje převážně snové krajiny. Jeho práce jsou často realizovány v architektuře. Zastoupen v soukromých a galerijních sbírkách po celém světě.