všechny signovány Z. Götz, všechny rámovány.
1955, Ústí nad Labem
Student fakulty architektury ČVUT v Praze (1974-1975). Vystudoval na AVU v Praze (1975-1981; prof. Arnošt Paderlík). Jeho obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v Německu, USA, Velké Británii, Švýcarsku, Hong Kongu atd.
Vystavoval v mnoha metropolích (Paříž, Sofie, Vídeň, Berlín,...).
Pozn.: Některé rámy i malby poškozeny.