Zdeněk Fiala - Zátiší s květinou a houbou

Olej na sololitu, 33x24 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk Fiala. Rámováno.

84681. Zátiší s květinou a houbou
Dražba ukončena:25.09.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 24.09.2022 11:23:08 7080