Zdeněk Fiala - Šachová partie

Olej na sololitu, 58x70 cm, signováno dole uprostřed Zdeněk Fiala 72, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

308581. Šachová partie
Dražba ukončena:08.05.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč