Zdeněk Fiala - Ovocné zátiší

Olej na plátně, 51x66 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk Fiala 39. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

doporučujeme
123459. Ovocné zátiší
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:58:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 15.09.2024 23:59:40 3736
3 000 Kč 30.08.2024 15:02:49 9074