Litografie, 48x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Zd. Červinka. Volný list.
o autorovi: 1928-2016
Narodil se v Uherském Hradišti. Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti. Používal umělecké jméno Targus.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.