Zdeněk Blažek - Chaloupky v zimě

Tempera, 28x38 cm, signováno Z. Blažek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně skryta pod paspartou.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

8857. Chaloupky v zimě
Dražba ukončena:30.03.2017 18:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč