Olej na sololitu, 45x90 cm, signováno vlevo dole Z. Blažek, rám. 1904, Malíř a architekt, žák Blažíčkův a Gočárův. Věnuje se portrétu, krajinám, figurálním kompozicím. Pozn.: Rám poškozen.