Tempera, 36x53 cm, signováno dole uprostřed Baloun 72. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1918 – 1978
Malíř. Studoval na PedF UK v Praze u C. Boudy. Zabýval se malbou a ilustrací. Jako výtvarný redaktor pracoval pro nakladatelství Orbis a Odeon. Maloval krajinu, lodě a městská zákoutí.